Operator Backoffice - limba italiana

Aplica pentru acest loc de munca

Pentru a aplica, te rugam sa trimiti un e-mail la adresa:

resurseumane@recollection.ro

Informatii despre companie

Companie:
Cerved Credit Collection SpA
Adresa:
str. Henri Barbusse nr 44-46, et. 5, Cluj-Napoca
Numar de telefon:
0364410621

Informatii despre locul de munca

Oras:
Cluj-Napoca
Tip job:
Full-time
Part-time
Domenii:
Contabilitate
Economie
Economie şi afaceri internaţionale
Finanţe
Ştiinţe administrative

Descriere

Hai sa faci parte din cele mai noi proiecte din cadrul departamentului de BACK-OFFICE - inregistrare, gestionare si monitorizare plati, documente, creare de rapoarte si statistici pentru clientii companiei. Toate aceste activitati se desfasoara intr-un mediu placut, ai parte de o echipa motivata si de oportunitati in ceea ce priveste cresterea profesionala.

Cerinte:
- cunostinte medii de limba italiana (citit, scris, vorbit)
- bune cunostinte de utilizare a calculatorului si a pachetului Microsoft Office
- capacitate de concentrare si orientare spre atingerea obiectivelor zilnice, saptamanale si lunare
- atentie la detalii / atentie distributiva
- experienta in munca de backoffice sau in sectorul administrativ-contabil poate constitui un avantaj, dar nu este obligatorie

Responsabilitati:
- inregistrare, gestionare si monitorizare plati si documente
- creare de rapoarte si statistici pentru clientii companiei

Oferim:
- training si formare continua la locul de munca
- contract pe perioada nedeterminata
- oferta economica atractiva (salariu fix + tichete de masa + bonusuri pentru rezultate)
​- cresterea salariului de incadrare, in functie de vechimea in cadrul societatii
- asigurare medicala privata
- decontarea unei linii de transport in comun
- teambuilding si petreceri anuale

Te-ai regasit in descriere?