Consilier Servicii Generale-Call Center

Aplica pentru acest loc de munca

Pentru a aplica, te rugam sa trimiti un e-mail la adresa:

Informatii despre companie

Companie:
UPC Romania
Adresa:
Strada Constantin Brancusi nr 147, Cluj Napoca, Cluj

Informatii despre locul de munca

Oras:
Cluj-Napoca
Tip job:
Full-time
Part-time
Domenii:
Limbă şi literatură
Psihologie
Sociologie
Ştiinţe ale comunicării

Descriere

Candidatul ideal:

  • Vrei sa lucrezi intr-un mediu de lucru placut?
  • Reusesti sa-ti expui ideile clar si cu usurita?
  • Vrei sa inveti sa-ti pui in valoare calitatile intr-un mediu profesional?
  • Iti place sa identifici nevoile persoanelor cu care relationezi, propunandu-le solutii rapide?

Atunci vrem sa te cunoastem!

Responsabilitati:

  • Urmaresti si rezolvi cazurile de natura comerciala (preia apelurile de la clienti care solicita informatii comerciale: informatii asupra contului clientului, facturi , plati, servicii, oferte noi etc.)
  • Identifici nevoile clientilor si oferi solutii
  • Te asiguri ca solutiile oferite si agreate cu clientul sunt procesate in contul acestuia

Beneficii

  • Dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala
  • Program de munca flexibil, adaptat nevoilor tale
  • Pe langa un salariu atractiv iti oferim bonuri de masa, abonament medical si alte facilitati de interes personal

Asteptam cv-ul tau la cariere@upc.ro