Consultanti vanzari directe D2D

Aplica pentru acest loc de munca

Pentru a aplica, te rugam sa trimiti un e-mail la adresa:

marius.mandras@energy-division.ro

Informatii despre companie

Companie:
Energy Sales Division - partener ENEL
Adresa:
Cluj-Napoca, str. Navodari, nr. 11
Numar de telefon:
0732388888

Informatii despre locul de munca

Oras:
Cluj-Napoca
Tip job:
Part-time
Domenii:
Administrarea afacerilor
Economie şi afaceri internaţionale
Management
Marketing
Ştiinţe ale comunicării

Descriere

Compania Energy Sales Division, angajeaza consultanti vanzari directe.

Responsabilitati :
- Promovarea si vanzarea de energie electrica consumatorilor casnici (persoane fizice)
- Incheie contracte de furnizare a energiei electrice cu clientii consumatori casnici
- Mentine si promoveaza o imagine buna a Companiei si Furnizorului de Energie Electrica
- Munca de teren

Candidatul ideal
- Studii medii finalizate
- Dorinta de realizare pe plan profesional
- Onest, dinamic
- Orientat spre rezultate si motivat
- Atitudine pozitiva si optimista

BENEFICII :
- Oportunitatea de a lucra intr-un domeniu nou, de viitor si foarte bine platit
- Venituri financiare peste medie
- Venit format din parte fixa si comisioane
- Oportunitatea de dezvoltate profesionala si personala
- Oportunitatea de avansare in cadrul Companiei pe criterii de performanta
- Participarea la training-uri de dezvoltare profesionala si personala
- Plan de cariera profesionala in cadrul Companiei foarte bine stabilit
- Program flexibil
- Pachetul complet de beneficii va fi prezentat in cadrul interviului

Apreciem si rasplatim foarte mult eforturile depuse si profesionalismul

Descrierea firmei
Companie Energy Sales Division este Partener al Enel Energie Sa .Enel este o companie energetică multinatională, jucând un rol important pe piata de electricitate si gaze naturale din lume .Prezentă pe piata din România încă din 2005, Enel este, în acest moment, cel mai mare investitor privat în domeniul energetic, cu operatiuni în sectorul distributiei si furnizării de electricitate, dar si al productiei de energie electrică din surse regenerabile.

Pentru mai multe detalii va rog sa ma contactati la numarul de telefon 0732.388.888, adresa de email marius.mandras@energy-division.ro sau PM. Multumesc.